Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Czytaj aktualności na blogu Caspara
i bądź świadomym inwestorem!

Czytaj blog Caspar!

– Błażej Bogdziewicz, zarządzający subfunduszem Caspar Akcji Europejskich

Na przestrzeni ostatnich lat blogi finansowe powstawały i znikały. Blog Caspara trwa. Nasz blog jest pisany nieprzerwanie od 2015 roku przez licencjonowanych profesjonalistów z branży finansowej i na stałe wpisał się w krajobraz finansowy Polski. Nieustannie podnosimy jego wartość merytoryczną i na bieżąco komentujemy, wyjaśniamy i opisujemy aktualności na rynkach finansowych w kraju i na świecie.

Jeśli chcesz znać sytuację na światowych rynkach kapitałowych i opinie tych, którzy zarządzają najlepszymi polskimi funduszami, jeśli chcesz otrzymywać najbardziej aktualne komentarze i poradniki – zapisz się do newsletterana blog Caspara!

Przejdź do zapisu!


Co się składa na blog Caspara?

Wiadomości i komentarze rynkowe - blog Caspar

Wiadomości i komentarze rynkowe

Zarządzający Caspar TFI S.A. oraz Caspar AM S.A. regularnie komentują bieżącą sytuację na światowych rynkach finansowych. Dzięki wiadomościom i komentarzom rynkowych będziesz mógł śledzić aktualne trendy w światowej gospodarce i być na bieżąco ze zmieniającą się sytuacją gospodarczą.

Co znajdziesz w kategorii?

 • Ring Caspara – w którym Błażej Bogdziewicz i Piotr Przedwojski co miesiąc dyskutują o najbardziej istotnych z perspektywy inwestora wydarzeniach z Polski i świata;
 • Komentarze Łukasza Zymiery dla Gazety Giełdy i inwestorów Parkiet – teksty odnoszące się przede wszystkim do tematyki technologicznej i nowości z tego sektora;
 • Teksty komentujące najbardziej istotne wydarzenia na rynku: płynność finansową, obligacje korporacyjne i inne.


Komentarze inwestycyjne

Zarządzający Caspar TFI S.A. oraz Caspar AM S.A. raz w miesiącu podsumowują otoczenie rynkowe związane z zarządzanym przez nich instrumentem. Poddają ocenie te elementy, które wpływały na wyniki zarządzanego przez nich subfunduszu, bądź strategii inwestycyjnej w mijającym miesiącu.

Co znajdziesz w kategorii?

 • komentarze dotyczące subfunduszy – Błażej Bogdziewicz oraz Piotr Rojda co miesiąc podsumowują sytuację związaną z zarządzanymi przez nich subfunduszami: Caspar Akcji Europejskich, Caspar Stabilny, Caspar Globalny;
 • komentarze dotyczące strategii inwestycyjnych – Błażej Bogdziewicz komentuje mijający miesiąc z perspektywy zarządzającego strategiami: Strategia Akcji Skoncentrowanych oraz Strategia Akcji Spółek Strefy Euro.

Komentarze inwestycyjne - blog Caspar


Poradniki - blog Caspar

Poradniki inwestowania

Niewłaściwie zainwestowałeś pieniądze i nie chciałbyś powtórzyć tego błędu w przyszłości? Czujesz, że potrafisz inwestować samodzielnie – jednak chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Blog Caspara jest stworzony dla Ciebie! To w tym miejscu staramy się przedstawić Ci najlepsze naszym zdaniem rozwiązania, które mogą pomóc Ci inwestować świadomie i rozsądnie.

Co znajdziesz w kategorii?

 • Poradniki – nasi specjaliści zwrócą Twoją uwagę na to, co jest najważniejsze w inwestowaniu, na najczęstsze błędy związane z inwestowaniem i podpowiedzą, co można zrobić aby inwestowanie nie było czymś przypadkowym;
 • Sprawdź sam i przeczytaj o błędach inwestowania: 5 najczęściej popełnianych błędów.


Chcesz otrzymywać nasze materiały przed innymi? Zapisz się na blog Caspara, a wyślemy Ci je prosto na skrzynkę!

Dlaczego warto się zapisać?

 • Przed innymi otrzymasz powiadomienia o wywiadach z naszymi specjalistami.
 • Będziesz na bieżąco z najnowszymi wpisami z bloga, aktualności dotyczących spółki i innych starannie wyselekcjonowanych materiałów.
 • Będziemy Cię informować o aktualnych promocjach.
 • Nie będziesz otrzymywał niechcianych wiadomości.

Zapisz się do newslettera Caspar!