Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A

Caspar Stabilny w „Parkiecie”

Caspar Stabilny w „Parkiecie” - subfundusz dla każego

Gazeta Giełdy „Parkiet” opublikowała propozycje firm zarządzających na drugie półrocze 2019 roku. Caspar TFI poleca klientom przede wszystkim subfundusz Caspar Stabilny.

Dlaczego warto sprawdzić subfundusz Caspar Stabilny?

Piotr Rojda, zarządzający subfunduszem Caspar Stabilny, w następujący sposób tłumaczy na łamach „Parkietu” zalety tego produktu.

Piotr Rojda, CFA - zarządzający z Caspar Asset Management SA
Subfundusz stabilnego wzrostu adresowany jest do inwestorów akceptujących umiarkowane ryzyko inwestycyjne. W skład portfela wchodzą polskie i amerykańskie instrumenty dłużne oraz wyselekcjonowany globalny komponent akcyjny, wynoszący maksymalnie 35% wartości aktywów subfunduszu. Część dłużna ma przede wszystkim na celu ochronę wartości portfela.

W sytuacji stresu na rynku akcji, czy obniżek stóp procentowych przez banki centralne w celu mitygowania ryzyka recesji, amerykańskie obligacje skarbowe powinny zyskiwać na wartości. Część akcyjną stanowią starannie wyselekcjonowane spółki z całego świata, których działalność wpisuje się w trendy zmieniające globalną gospodarkę, takie jak handel elektroniczny i mobilny, digitalizacja, elektryfikacja transportu czy nowe media. Zarządzający koncentrują się na jakości i potencjale poszczególnych firm, a nie wybranych gospodarek, dzięki czemu ekspozycja akcyjna jest wysoce zdywersyfikowana geograficznie oraz sektorowo.

W ofercie funduszy inwestycyjnych Caspar TFI S.A. możesz znaleźć subfundusze otwarte, a także fundusz inwestycyjny zamknięty.


Caspar Akcji Europejskich

.

Caspar Globalny

.

Caspar Stabilny

TAGI: rynki finansowe,

Caspar Stabilny w „Parkiecie”

autor: Piotr Gajdziński czas czytania: 1 min