Jesteś tutaj

Bezpieczeństwo Platformy Transakcyjnej Caspar TFI

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby Platforma Transakcyjna Caspar TFI była zgodna z najnowszymi standardami bezpieczeństwa, jednak musisz pamiętać, że także od Ciebie zależy czy korzystanie z niej będzie bezpieczne.

W trosce o bezpieczeństwo przekazywania danych poufnych Platforma wykorzystuje bezpieczny protokół SSL. O szyfrowaniu połączenia świadczy prefiks https przed adresem internetowym oraz ikona zamkniętej kłódki na pasku stanu wykorzystywanej przeglądarki internetowej.

Klikając dwukrotnie na symbol kłódki, można zweryfikować autentyczność certyfikatu. Należy zwrócić uwagę, czy certyfikat został wystawiony dla caspar.com.pl przez Centrum Organization Validation CA SHA2 oraz na datę jego obowiązywania.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z Platformy Transakcyjnej Caspar TFI po 10 minutach od momentu, kiedy system wykryje brak aktywności użytkownika na Platformie następuje wygaśnięcie sesji, automatyczne wylogowanie i przejście do strony logowania.

Ważne jest, aby do logowania wykorzystywać wyłącznie adres https://logowanie.caspar.com.pl przesłany w wiadomości e-mailowej z adresu kontakt@caspar.com.pl lub logować się przez stronę www.caspar.com.pl. Użytkownik Platformy Transakcyjnej Caspar TFI powinien odpowiednio zadbać o poufność danych logowania oraz logować się do Platformy wyłącznie osobiście. Zalecamy regularną zamianę hasła do serwisu. Ważne jest również poprawne wylogowanie poprzez kliknięcie „Wyloguj” i w dalszej kolejności zamknięcie okna przeglądarki.

 

OTWÓRZ BEZPŁATNE KONTO
Jedyne co potrzebujesz to adres email