Fundusze Inwestycyjne Otwarte (FIO)

Zacznij już od 1000 zł. Szybka i bezpieczna rejestracja online. Buduj swój portfel funduszy inwestycyjnych przez Internet.


Inwestuj w obligacje - Caspar Obligacji


Dbaj o stabilny wzrost - Caspar Stabilny


Inwestuj globalnie - Caspar Globalny


Inwestuj w Europie - Caspar Akcji Europejskich


Kup fundusz

Strategie Asset Management

Sprawdź pełną ofertę strategii zarządzania aktywami i wybierz dopasowaną do potrzeb.

Pamiętaj, że - jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej na Twoje zapotrzebowania - mozemy stworzyć strategię o indywidualnym charakterze.


Więcej: Strategie Inwestycyjne


Zostań klientem

Wyniki zarządzania
OSTRZEŻENIE - oszuści podszywają się pod pracowników oraz spółkę Caspar Asset Management S.A. »
tekst alternatywny tekst alternatywny

Kim jesteśmy, jak inwestujemy,
co nas wyróżnia
CZYTAJ >>>

Nasza filozofia inwestowania
to Twój zysk CZYTAJ >>>

A A A


Bezpieczeństwo Platformy Transakcyjnej Caspar TFI

Bezpieczeństwo Platformy Transakcyjnej Caspar TFI

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby Platforma Transakcyjna Caspar TFI była zgodna z najnowszymi standardami bezpieczeństwa, jednak musisz pamiętać, że także od Ciebie zależy czy korzystanie z niej będzie bezpieczne.

W trosce o bezpieczeństwo przekazywania danych poufnych Platforma wykorzystuje bezpieczny protokół SSL. O szyfrowaniu połączenia świadczy prefiks https przed adresem internetowym oraz ikona zamkniętej kłódki na pasku stanu wykorzystywanej przeglądarki internetowej.

Klikając dwukrotnie na symbol kłódki, można zweryfikować autentyczność certyfikatu. Należy zwrócić uwagę, czy certyfikat został wystawiony dla caspar.com.pl przez Centrum Organization Validation CA SHA2 oraz na datę jego obowiązywania.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z Platformy Transakcyjnej Caspar TFI po 10 minutach od momentu, kiedy system wykryje brak aktywności użytkownika na Platformie następuje wygaśnięcie sesji, automatyczne wylogowanie i przejście do strony logowania.

Ważne jest, aby do logowania wykorzystywać wyłącznie adres:


Adres ten został przesłany w wiadomości e-mailowej z adresu kontakt@caspar.com.pl lub logować się przez stronę www.caspar.com.pl. Użytkownik Platformy Transakcyjnej Caspar TFI powinien odpowiednio zadbać o poufność danych logowania oraz logować się do Platformy wyłącznie osobiście. Zalecamy regularną zamianę hasła do serwisu. Ważne jest również poprawne wylogowanie poprzez kliknięcie „Wyloguj” i w dalszej kolejności zamknięcie okna przeglądarki.

 

OTWÓRZ BEZPŁATNE KONTO
Jedyne czego potrzebujesz, to adres e-mail