Jesteś tutaj

Wiadomości i komentarze rynkowe

29.05.2018
Piotr Gajdziński
Rozmowa z Piotrem Przedwojskim i Błażejem Bogdziewiczem, zarządzającymi Caspar TFI o aferze związanej z GetBack, problemach w Turcji, zatorach płatniczych i rosnących cena ropy naftowej.
24.05.2018
Łukasz Zymiera
Ze sztuczną inteligencją można utożsamiać fikcyjne postacie z takich filmów i seriali, jak Star Wars, ale coraz częściej spotykamy się z nią na co dzień. Choćby przeglądając strony internetowe, portale społecznościowe czy korzystając z aplikacji mobilnych. Systemy rekomendacji w serwisach Netlix czy Youtube opierają się na algorytmach sztucznej inteligencji, aby lepiej dopasować wyświetlane treści do upodobań danej osoby.
23.05.2018
Piotr Gajdziński
Obiegowa opinia głosi, że wszystkie fundusze obligacyjne są bezpiecznymi instrumentami inwestycyjnymi i z powodzeniem mogą być stosowane jako zamiennik lokat bankowych. To nieprawda.
11.05.2018
Wojciech Kseń
COK – zysk i bezpieczeństwo. Rozmowa z Wojtkiem Kseniem, współzarządzającym Caspar Ochrony Kapitału.
27.04.2018
Piotr Gajdziński
  Strategia Akcji Skoncentrowanych Caspar Asset Management SA okazała się najlepsza w rankingu „Parkietu” podsumowującym pierwszy kwartał br.
26.04.2018
Piotr Gajdziński
Inwestycje w obligacje korporacyjne wymagają ostrożności. Rozmowa z Wojtkiem Kseniem, współzarządzającym Caspar Ochrony Kapitału.
23.04.2018
Piotr Gajdziński
Rozmowa z Piotrem Rojdą, zarządzającym subfunduszem Caspar Globalny.

Strony