Jesteś tutaj

Wiadomości i komentarze rynkowe

02.02.2018
Łukasz Zymiera
Łukasz Zymiera, młodszy zarządzający Caspar AM, skupia się na potencjale firm związanych z jedzeniem oraz sprzedażą online i zwraca uwagę na pewne występujące na rynku związane z tym trendy.
19.01.2018
Piotr Gajdźiński
Piotr Przedwojski i Błażej Bogdziewicz, zarządzający Caspar TFI, dyskutują o skutkach gospodarczych rekonstrukcji rządu, służbie zdrowia i greckich obligacjach.
04.01.2018
Łukasz Zymiera
W komentarzu pod tytułem "FANG i BAT" Łukasz Zymiera, młodszy zarządzający Caspar Asset Management, opublikowanym w dzisiejszym "Parkiecie" udowadnia, że ubiegłoroczne wzrosty spółek technologicznych nie są przypadkowe, a wysokie wzrosty cen akcji nie muszą oznaczać, że mamy do czynienia z bańką na wzór tej z przełomu 1999 i 2000 roku. Komentarz można przeczytać tutaj...
28.12.2017
Piotr Gajdźiński
Piotr Przedwojski i Błażej Bogdziewicz, zarządzający Caspar TFI, dyskutują o niebywałej karierze bitcoina, końcu kryzysu ekonomicznego i starają się podsumować mijający rok.
24.11.2017
Piotr Gajdźiński
Piotr Przedwojski i Błażej Bogdziewicz, zarządzający Caspar TFI, dyskutują o dyktatorskiej władzy prezydenta Chin, kolejnej klęsce Trumpa i miłym Putinie.
23.11.2017
Łukasz Zymiera
Jesteśmy świadkami gigantycznych przemian na rynku motoryzacyjnym i inwestorzy powinni się temu procesowi uważnie przyglądać, bo niewątpliwie będzie on miał przełożenie na wyceny rynkowe poszczególnych firm" - napisał w dzisiejszym "Parkiecie Łukasz Zymiera, młodszy zarządzający Caspar Asset Management. Komenatrz Łukasza można przeczytać również tutaj
25.10.2017
Piotr Gajdziński
Piotr Przedwojski i Błażej Bogdziewicz, zarządzający Caspar TFI, spierają się, czy inflacja uratuje świat i jak wpłynie na rynek akcji.

Strony