Jesteś tutaj

Wiadomości i komentarze rynkowe

24.11.2017
Piotr Gajdźiński
Piotr Przedwojski i Błażej Bogdziewicz, zarządzający Caspar TFI, dyskutują o dyktatorskiej władzy prezydenta Chin, kolejnej klęsce Trumpa i miłym Putinie.
23.11.2017
Łukasz Zymiera
Jesteśmy świadkami gigantycznych przemian na rynku motoryzacyjnym i inwestorzy powinni się temu procesowi uważnie przyglądać, bo niewątpliwie będzie on miał przełożenie na wyceny rynkowe poszczególnych firm" - napisał w dzisiejszym "Parkiecie Łukasz Zymiera, młodszy zarządzający Caspar Asset Management. Komenatrz Łukasza można przeczytać również tutaj
25.10.2017
Piotr Gajdziński
Piotr Przedwojski i Błażej Bogdziewicz, zarządzający Caspar TFI, spierają się, czy inflacja uratuje świat i jak wpłynie na rynek akcji.
27.09.2017
Łukasz Zymiera
Na rynku reklamy dokonała się prawdziwa rewolucja - Internet wyprzedził telewizję jako nośnik reklamy. Łukasz Zymiera, młodszy zarządzający Caspar Asset Management SA, w dzisiejszym "Parkiecie" analizuje reperkusje tej zmiany dla inwestorów. Zapraszamy do lektury
21.09.2017
Piotr Gajdziński
Piotr Przedwojski i Błażej Bogdziewicz, zarządzający Caspar TFI spierają się o obejmującą całą Polskę strefę ekonomiczną i szanse prezydenta Macron na zreformowanie gospodarki francuskiej.
31.08.2017
Piotr Rojda
Wybory parlamentarne w Niemczech odbędą się 24 września 2017 roku. Dwie główne siły na tamtejszej arenie politycznej to w tej chwili kierowana przez Angelę Merkel Unia (CDU/CSU) oraz socjaldemokraci (SPD). Według sondaży, CDU może liczyć na 38% głosów, natomiast poparcie dla SPD wynosi 23%. Na początku roku, kiedy ogłoszono, że kandydatem na kanclerza SPD będzie Martin Schulz, sondażownie dawały obu ugrupowaniom podobne szanse, ale później dotychczasowa kanclerz zaczęła piąć się w górę, a efekt nowości Schulza zaczął wyparowywać.
28.08.2017
Piotr Gajdziński
Piotr Przedwojski i Błażej Bogdziewicz, zarządzający Caspar TFI, spierają się o chińskie inwestycje w Polsce i o to, czy nie lepiej wystąpić z Unii i zbratać się z Pekinem.

Strony